İçsel Dans/Inner Dance

İÇSEL DANS / INNER DANCE

İÇSEL DANS / INNER DANCE kişinin farkındalığını ve bilincini yükselten bir şifa yöntemidir. Kundalini enerjisinin harekete geçirilip, yönlendirildiği süreçte, yere uzanıp sezgilerimizin derinlerine dalmakla başlar. Müzik çalınırken, ses titreşimi kişinin bilincini açar. Katılımcı kendisiyle yüzleşir ve kendini keşfederek iyileşir. Tıkanmış duyguları, eski kalıpları ve yanlış inanç kalıplarını serbest bırakır, kim olduğunu anlar ve bu konuda netleşir.

Her bir çalışma kişiye özgü bir deneyimdir. Süreç bazıları için görsel, enerjik, hareketli veya duygusal olabilir.

 “Derin sessizlikte, ırmak evrenden kalbine akar. Bu, yüksek benliğinle bir danstır ve sadece evrenle akışta olmaktır. Pi Villaraza - Kurucu

NASIL ÇALIŞIR

Katılımcıların yere uzanarak, gözlerini kapamaları ve rahat bir durumda olmalarıyla başlar. Çalınan müzik kişinin derin bir bilinç durumuna gelmesini sağlar. Kolaylaştırıcı; alan tutar, sözlü rehberlik yapar ve hafif dokunuşlar ile sürecin açılmasını sağlar.

Katılımcıların herhangi bir beklentisi olmaz. Sadece bedenin doğal hareketlerine izin vererek, blokajların açılmasını sağlarlar. Beden kendini hizalar, doğal durumuna döner. Zihinle değil, kalp ile hareket edilir ve bu yüzden kalbin derinliklerinden gelen çok içten bir dönüşüm yaşanır.

Katılım herkese açıktır. Her seans 5 kişi ile sınırlıdır.